logo KKMP XVIII KRAJOWA KONFERENCJA MECHANIKI PŁYNÓW
Jastrzębia Góra, 21-25 września 2008 r.

Miejsce konferencji

Dojazd na konferencję

Hotel Jurysta - frontKonferencja odbędzie się w Jastrzębiej Górze, w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym Ministerstwa Sprawiedliwości "JURYSTA" (http://www.jurysta.org/, galeria zdjęć) Zaletą tego ośrodka jest wielkość niewiele przekraczająca potrzeby konferencji, dzięki czemu wypełnimy niemal cały ośrodek, co pozwoli na formowanie własnej atmosfery konferencji.

Do dyspozycji jest duża różnorodność pokoi od pojedynczych do apartamentów pięcio-osobowych. Hotel składa się z dwóch skrzydeł. Jedno przed remontem ale mimo to o dobrej jakości. Drugie, odremontowane, o standardzie takim jaki mieliśmy w Hotelu Wodnik w Bełchatowie. Ta różnorodność pokoi i standardów powoduje różnice cenowe. W celu wyeliminowania dyskomfortu wynikającego z różnych standardów mieszkania za tą samą opłatę konferencyjną organizatorzy postanowili wyłączyć opłatę za hotel z opłaty konferencyjnej. W związku z tym każdy uczestnik ureguluje opłatę za hotel indywidualnie, w zależności od wybranej opcji.

Hotel Jurysta -pokojeOrganizatorzy biorą na siebie odpowiedzialność za rozdysponowanie pokoi zgodnie z oczekiwaniami uczestników konferencji. Po dokonaniu rejestracji prosimy uprzejmie o wypełnienie informacji dotyczącej zakwaterowania. W przypadku pokoi dwu- lub wielo-osobowych przyjmujemy sugestie co do współlokatorów. Im wcześniejsza rezerwacja tym większa szansa na spełnienie państwa sugestii.

Rodzaje pokojów:

Typ pokoju

Zwykły standard

Standard podwyższony

1-osobowy

48 zł 

70 zł 

2-osobowy

42 zł 

62 zł 

wieloosobowy (3 – 5)

36 zł 

54 zł 

Logowanie

2007-2008 © IMP PAN, webmastering: bart
Zobacz też: Third Symposium on Hybrid RANS - LES Methods